| Ürün ID | 215359 |
|---|---|
| Marka | TR |
| Ürün Kodu | Rotary Table |
| Ürün Ailesi | Eksenel Dönüşlü Stand |
| Tip | masaüstü |
| Renk | Beyaz |
| Form | gsm / tablet / nb / lcd / pc |
| Ergonomi | 2 kademeli devir ayarı |
| Min ~ Max monitör | 15 ~ 42" monitör |
| Ayarlanabilirlik | NA |
| Vesa MIS-D | NA |
| Vesa MIS-E | NA |
| Vesa MIS-F | NA |
| ileri geri hareket | NA |
| Lift | NA |
| Rotation | 360° |
| Masaüstü | NA |
| Tilt | NA |
| Pivot | NA |
| Kablo Kanalı | NA |
| Taşıma Kapasitesi | 90 kg |
| Taşıma seviye | 21 ~ 99 kg |
| Stok | var |
| Aciklama 1 |



