| Ürün ID | 219808 |
|---|---|
| Marka | Schneider APC |
| Ürün Ailesi | Replacement Battery Cartridges |
| Ürün Kodu | APCRBC142 |
| Kapasitesi | 9 Ah |
| Pil voltajı | 12V |
| Battery tip | Lead-Acid battery |
| Form | |
| RBC adet | 1 |
| Ağırlık | 6 kg |
| Garanti | 1 yıl |
| Stok | Sorunuz |
| Ürün ID | 219808 |
|---|---|
| Marka | Schneider APC |
| Ürün Ailesi | Replacement Battery Cartridges |
| Ürün Kodu | APCRBC142 |
| Kapasitesi | 9 Ah |
| Pil voltajı | 12V |
| Battery tip | Lead-Acid battery |
| Form | |
| RBC adet | 1 |
| Ağırlık | 6 kg |
| Garanti | 1 yıl |
| Stok | Sorunuz |
Ürünlere ait özellik ve resimler üreticilerin web sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi amaçlıdır.
Ürün özelliklerinde ve resimlerindeki hatalardan dolayı Eren Bilgi İşlem Elektronik sorumlu tutulamaz.
Üreticilerin ürün özelliklerinde haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.