| Ürün ID | 219802 |
|---|---|
| Marka | Schneider |
| Model | AP6015A |
| Faz | |
| Rack Tipi | 1U |
| Amper | 12A |
| Yönetim | NA |
| Urun ailesi | Rack PDU |
| C13 Çıkış | (8) C13 |
| C19 Çıkış | NA |
| Schuko | NA |
| Açıklama | |
| Ağırlık | 0,9 kg |
| Ürün ID | 219802 |
|---|---|
| Marka | Schneider |
| Model | AP6015A |
| Faz | |
| Rack Tipi | 1U |
| Amper | 12A |
| Yönetim | NA |
| Urun ailesi | Rack PDU |
| C13 Çıkış | (8) C13 |
| C19 Çıkış | NA |
| Schuko | NA |
| Açıklama | |
| Ağırlık | 0,9 kg |
Ürünlere ait özellik ve resimler üreticilerin web sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi amaçlıdır.
Ürün özelliklerinde ve resimlerindeki hatalardan dolayı Eren Bilgi İşlem Elektronik sorumlu tutulamaz.
Üreticilerin ürün özelliklerinde haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.