| Ürün ID | 218293 |
|---|---|
| Marka | Kingston |
| Kod | KF552C40BBAK2-64 |
| Kapasite | 64GB |
| Error Correction Code | nECC |
| Tip | DIMM |
| Ram Hız | 5200MHz |
| Ram nesil | DDR5 |
| Kullanım Yeri | PC |
| RANK | Dual Rank |
| Chip dizisi | 2Rx8 |
| Gecikme (CL) | CL40 |
| Kit | 2x32GB |
| Pin | 288 Pin |
| Uyumluluk | |
| İndirim | sorunuz |
| Ürün ID | 218293 |
|---|---|
| Marka | Kingston |
| Kod | KF552C40BBAK2-64 |
| Kapasite | 64GB |
| Error Correction Code | nECC |
| Tip | DIMM |
| Ram Hız | 5200MHz |
| Ram nesil | DDR5 |
| Kullanım Yeri | PC |
| RANK | Dual Rank |
| Chip dizisi | 2Rx8 |
| Gecikme (CL) | CL40 |
| Kit | 2x32GB |
| Pin | 288 Pin |
| Uyumluluk | |
| İndirim | sorunuz |
Ürünlere ait özellik ve resimler üreticilerin web sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi amaçlıdır.
Ürün özelliklerinde ve resimlerindeki hatalardan dolayı Eren Bilgi İşlem Elektronik sorumlu tutulamaz.
Üreticilerin ürün özelliklerinde haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.