| Ürün ID | 220531 |
|---|---|
| Marka | Intel |
| Model | Xeon 6710E |
| Saat Frekansi | 2.4 GHz |
| Turbo Frekansı | 3.2 GHz |
| Watt | 205 watt |
| Silikon | 5nm |
| Kod Adı | Sierra Forest |
| Aile | Xeon 6 |
| Core, Thread | 64core,642thread |
| Cache | 96MB cache |
| QPI | 4 |
| Uyumluluk | SRV |
| Heatsink / fan | NA |
| Mini Açıklama |
| Ürün ID | 220531 |
|---|---|
| Marka | Intel |
| Model | Xeon 6710E |
| Saat Frekansi | 2.4 GHz |
| Turbo Frekansı | 3.2 GHz |
| Watt | 205 watt |
| Silikon | 5nm |
| Kod Adı | Sierra Forest |
| Aile | Xeon 6 |
| Core, Thread | 64core,642thread |
| Cache | 96MB cache |
| QPI | 4 |
| Uyumluluk | SRV |
| Heatsink / fan | NA |
| Mini Açıklama |
Ürünlere ait özellik ve resimler üreticilerin web sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi amaçlıdır.
Ürün özelliklerinde ve resimlerindeki hatalardan dolayı Eren Bilgi İşlem Elektronik sorumlu tutulamaz.
Üreticilerin ürün özelliklerinde haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.