| Ürün ID | 219931 |
|---|---|
| Marka | Intel |
| Model | W7-3555 |
| Saat Frekansi | 2.7 GHz |
| Turbo Frekansı | 4.8 GHz |
| Watt | 325 watt |
| Silikon | 7nm |
| Kod Adı | Sapphire Rapids |
| Aile | Xeon W |
| Core, Thread | 28core, 56thread |
| Cache | 75MB cache |
| QPI | NA |
| Uyumluluk | WKS |
| Heatsink / fan | NA |
| Mini Açıklama |
| Ürün ID | 219931 |
|---|---|
| Marka | Intel |
| Model | W7-3555 |
| Saat Frekansi | 2.7 GHz |
| Turbo Frekansı | 4.8 GHz |
| Watt | 325 watt |
| Silikon | 7nm |
| Kod Adı | Sapphire Rapids |
| Aile | Xeon W |
| Core, Thread | 28core, 56thread |
| Cache | 75MB cache |
| QPI | NA |
| Uyumluluk | WKS |
| Heatsink / fan | NA |
| Mini Açıklama |
Ürünlere ait özellik ve resimler üreticilerin web sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi amaçlıdır.
Ürün özelliklerinde ve resimlerindeki hatalardan dolayı Eren Bilgi İşlem Elektronik sorumlu tutulamaz.
Üreticilerin ürün özelliklerinde haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.