| Ürün ID | 219944 |
|---|---|
| Marka | Intel |
| Aile | Core |
| Model | Ultra 7 265K |
| Saat Frekansı | 3.9 GHz |
| Turbo | 5.5 GHz |
| Silikon | 3nm |
| Cache | 30MB |
| Soket | LGA1851 |
| Güç | 125 watt |
| Kod Adı | Arrow Lake |
| Core, Thread | 8p+12e core, 20thread |
| P-core (perfomans) | 8 p-core |
| VGA | NA |
| Max Bellek | 256GB max. |
| Garanti | 2yıl |
| Açıklama | |
| Stok | Sorunuz |



