| Ürün ID | 219945 |
|---|---|
| Marka | Intel |
| Aile | Core |
| Model | Ultra 5 245K |
| Saat Frekansı | 4.2 GHz |
| Turbo | 5.2 GHz |
| Silikon | 3nm |
| Cache | 24MB |
| Soket | LGA1851 |
| Güç | 125 watt |
| Kod Adı | Arrow Lake |
| Core, Thread | 6p+8e core, 14thread |
| P-core (perfomans) | 6 p-core |
| VGA | NA |
| Max Bellek | 256GB max. |
| Garanti | 2yıl |
| Açıklama | |
| Stok | Sorunuz |



