| Ürün ID | 221890 |
|---|---|
| Marka | HPE |
| Model | DL384 Gen12 |
| Kod | P71411-B21 |
| CPU Aile | Xeon |
| CPU | GH200 |
| Kasa | Rack |
| CPU adet | 2P/2P |
| Form Faktor | 2U |
| Chipset | Entegre |
| Power Supply | 4x 1800w |
| Redundant P/S | redundant P/S |
| Özellik | Server |
| Saat Frekans | 3.1Ghz |
| Core, Thread | 144 Arm Neoverse V2 cores |
| Core filtre | - |
| Cache, Transfer Hızı | 228MB cache, |
| Bellek | 960GB |
| Max Bellek | 960GB |
| Mevcut Disk | 2x480GB SSD |
| Depolama Tip | SAS / SATA |
| Disk Yuvası | LFF / SFF |
| GPU | NA |
| DW GPU desteği | NA |
| PCIe x16 adet | 2 PCIe x16 |
| GPU veri yolu | Gen5 |
| DW GPU | NA |
| RAID Kontrol Kartı | NA |
| Ethernet | 4 GbE |
| VGA | onboard VGA |
| USB | 5 USB |
| Garanti | 3 yıl yerinde |
| İndirim | sorunuz |



