| Ürün ID | 220799 |
|---|---|
| Marka | HPE |
| Model | DL380a Gen12 |
| Kod | P74461-B21 |
| CPU Aile | Xeon |
| CPU | 6710E |
| Kasa | Rack |
| CPU adet | 2P/2P |
| Form Faktor | 4U |
| Chipset | Entegre |
| Power Supply | 2400w |
| Redundant P/S | redundant P/S |
| Özellik | GPU Server |
| Saat Frekans | 2.4GHz |
| Core, Thread | 64core/64thread |
| Core filtre | 56core ~ 192core |
| Cache, Transfer Hızı | 96MB cache, 16 UPI |
| Bellek | 256GB |
| Max Bellek | 4TB ECC (32 DIMM) |
| Mevcut Disk | 1.6TB M.2 SSD |
| Depolama Tip | SAS |
| Disk Yuvası | SFF / EDSFF |
| GPU | 10x H200 (opsiyonel) |
| DW GPU desteği | 10 DW |
| PCIe x16 adet | 8 PCIe x16 |
| GPU veri yolu | Gen5 |
| DW GPU | 5 - 8 adet |
| RAID Kontrol Kartı | MR416i-p/96W SSB |
| Ethernet | 4 GbE |
| VGA | onboard VGA |
| USB | 4 USB |
| Garanti | 5 yıl yerinde |
| İndirim | sorunuz |










