| Ürün ID | 220800 |
|---|---|
| Marka | HPE |
| Model | DL340 Gen12 |
| Kod | P71452-B21 |
| CPU Aile | Xeon |
| CPU | 6730P |
| Kasa | Rack |
| CPU adet | 1P/1P |
| Form Faktor | 1U |
| Chipset | SoC |
| Power Supply | 1000w |
| Redundant P/S | redundant P/S |
| Özellik | Server |
| Saat Frekans | 2.5GHz |
| Core, Thread | 32core, 64thread |
| Core filtre | 24core ~ 48core |
| Cache, Transfer Hızı | 288MB cache, 4UPI |
| Bellek | 32GB |
| Max Bellek | 4TB ECC (16 DIMM) |
| Mevcut Disk | 480GB SSD |
| Depolama Tip | SAS / SATA |
| Disk Yuvası | LFF / SFF |
| GPU | 4x L40S (opsiyonel) |
| DW GPU desteği | 4 DW |
| PCIe x16 adet | 3 PCIe x16 |
| GPU veri yolu | Gen5 |
| DW GPU | 1 - 2 adet |
| RAID Kontrol Kartı | BCM5719 |
| Ethernet | 4 GbE |
| VGA | onboard VGA |
| USB | 3 USB |
| Garanti | 3 yıl yerinde |
| İndirim | sorunuz |








