| Ürün ID | 220498 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Model | Z8 Fury G5 workstation |
| Kod | Kılkış |
| CPU Tipi | 1P/1P |
| CPU Marka | Intel Xeon |
| CPU | W5-3535X |
| Saat Frekansı | 2.9GHz |
| Turbo Frekansı | 4.8GHz |
| Cache | 52.5MB cache |
| Core, Thread | 20core,40thread |
| Core bulucu | 10core ~ 32core |
| Uzaktan Yonetim | vPro |
| Chipset | Intel W790 |
| Bellek | 64GB |
| Bellek Tipi | (2x32GB) max: 2TB DDR5 ECC 4800MHz |
| DIMM slot | 16 DIMM |
| SATA Hard Disk | Opsiyonel |
| SSD | 2TB M.2 |
| SSD Okuma/Yazma | 6500 MB/s okuma, 5000 MB/s yazma |
| Kasa | Rackable MT |
| GPU | nVIDIA Q |
| GPU tip | RTX 4000 ada 20GB |
| GPU veriyolu | 160-bit |
| GPU veriyolu filtre | < 256 bit |
| Yönetim Portu | opsiyonel |
| Ses Seviyesi | < 20 dBA |
| Optik | Opsiyonel |
| Genişleme Slotları | 2PCIe x16 Gen5, 2PCIe x16 Gen4, 4PCIe |
| DualSlot GPU desteği | 4 |
| Ethernet | GbE |
| Power Supply | 2250watt |
| Depolama | 2x 5.25", 4x 3.5" |
| Harici I/O port | 10USB3, 6SATA6 |
| İşletim Sistemi | Linux |
| Garanti | 3 yıl yerinde |





















