| Ürün ID | 215360 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ürün Kodu | QK549AA |
| Ürün Ailesi | Integrated Work Center for SFF |
| Tip | masaüstü |
| Renk | Siyah |
| Form | Z2 mini / SFF & monitör |
| Ergonomi | |
| Min ~ Max monitör | 15 ~ 24" monitör |
| Ayarlanabilirlik | VESA 100x100 |
| Vesa MIS-D | 100x100mm |
| Vesa MIS-E | NA |
| Vesa MIS-F | NA |
| ileri geri hareket | tekerlekli |
| Lift | 13 cm |
| Rotation | 360° |
| Masaüstü | mini Tekerlekli |
| Tilt | 25° arkaya |
| Pivot | Pivot |
| Kablo Kanalı | NA |
| Taşıma Kapasitesi | 7 kg |
| Taşıma seviye | 1 ~ 10 kg |
| Stok | var |
| Aciklama 1 |




