| Ürün ID | 215358 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ürün Kodu | L16568-001 |
| Ürün Ailesi | ProOne 400 G4 AiO Konsol Standı |
| Tip | masaüstü |
| Renk | Siyah |
| Form | All-in-One |
| Ergonomi | |
| Min ~ Max monitör | 21.5" AiO |
| Ayarlanabilirlik | NA |
| Vesa MIS-D | nonVESA |
| Vesa MIS-E | NA |
| Vesa MIS-F | NA |
| ileri geri hareket | NA |
| Lift | NA |
| Rotation | NA |
| Masaüstü | NA |
| Tilt | 20° arkaya |
| Pivot | NA |
| Kablo Kanalı | NA |
| Taşıma Kapasitesi | 1.5 kg |
| Taşıma seviye | 1 ~ 10 kg |
| Stok | var |
| Aciklama 1 |




