| Ürün ID | 213506 |
|---|---|
| Marka | HP |
| • | F0V14EA |
| • | Zbook 14 |
| • | mobile workstation |
| • | i7-4600U |
| • | 2.1 GHz, Turbo 3.2GHz |
| Tip | notebook |
| • | 14" 1920x1080 IPS ekran |
| • | ATI Fire GL M4100 1GB 128bit |
| • | 300nit |
| • | 1x4GB DDR3L 1600MHz (max:16GB) |
| • | 256GB 2.5" SSD |
| • | ops M.2, ops SATA harddisk |
| • | Intel 802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi, Bluetooth 4.0 |
| • | 4 USB 3.0, VGA, Displayport, RJ-45, kulaklık/mikrofon, SD card reader harici I/O port |
| • | 3-cell pil |
| • | Gigabit LAN (RJ45) ethernet |
| • | Win8 Pro 64 dwng Win7 Pro 64 (Tr/Ing) |
| • | 1.6 kg |
| • | Aydınlatmalı Q-Tr klavye |


