| Ürün ID | 221587 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ürün Kodu | B6BT7AA |
| Ürün Ailesi | EliteStudio 8 G1i 27 Adjustable Height Stand |
| Tip | masaüstü |
| Renk | Gri |
| Form | All-in-One |
| Ergonomi | |
| Min ~ Max monitör | 27" AiO |
| Ayarlanabilirlik | NA |
| Vesa MIS-D | nonVESA |
| Vesa MIS-E | NA |
| Vesa MIS-F | NA |
| ileri geri hareket | NA |
| Lift | 13cm |
| Rotation | NA |
| Masaüstü | NA |
| Tilt | NA |
| Pivot | Pivot |
| Kablo Kanalı | Kablo derleyici |
| Taşıma Kapasitesi | |
| Taşıma seviye | 1 ~ 10 kg |
| Stok | Sorunuz |
| Aciklama 1 |


