| Ürün ID | 209232 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ürün Kodu | 839945-001 |
| Tanım | SSD bracket |
| Tip | Disk Montaj Kit |
| Materyal | Plastik |
| Yuvalar | 2.5" slot |
| Uyumluluk | HP Zbook 15U G3 |
| Açıklama | 2.5" slot to disk/SSD |
| Mini Açıklama | |
| Stok | var |
| Ürün ID | 209232 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ürün Kodu | 839945-001 |
| Tanım | SSD bracket |
| Tip | Disk Montaj Kit |
| Materyal | Plastik |
| Yuvalar | 2.5" slot |
| Uyumluluk | HP Zbook 15U G3 |
| Açıklama | 2.5" slot to disk/SSD |
| Mini Açıklama | |
| Stok | var |
Ürünlere ait özellik ve resimler üreticilerin web sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi amaçlıdır.
Ürün özelliklerinde ve resimlerindeki hatalardan dolayı Eren Bilgi İşlem Elektronik sorumlu tutulamaz.
Üreticilerin ürün özelliklerinde haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.