| Ürün ID | 215357 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ürün Kodu | 815648-001 |
| Ürün Ailesi | Z23n Monitor Narrow Bezel |
| Tip | masaüstü |
| Renk | Gri |
| Form | monitor |
| Ergonomi | |
| Min ~ Max monitör | 21 ~ 23" monitor |
| Ayarlanabilirlik | VESA 100x100 |
| Vesa MIS-D | 100x100mm |
| Vesa MIS-E | NA |
| Vesa MIS-F | NA |
| ileri geri hareket | NA |
| Lift | 15 cm |
| Rotation | 45° |
| Masaüstü | mini Tekerlekli |
| Tilt | 22°arkaya, 5°öne |
| Pivot | Pivot |
| Kablo Kanalı | NA |
| Taşıma Kapasitesi | 4.3 kg |
| Taşıma seviye | 1 ~ 10 kg |
| Stok | var |
| Aciklama 1 |




