| Ürün ID | 220599 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ürün Kodu | 7K6C6AA |
| Tanım | Z4 Rack G5 3.5" Drive Cage Adapter |
| Tip | Disk Montaj Kit |
| Materyal | Metal |
| Yuvalar | 3.5" slot |
| Uyumluluk | HP Z4 Rack G5 |
| Açıklama | |
| Mini Açıklama | |
| Stok | Sorunuz |
| Ürün ID | 220599 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ürün Kodu | 7K6C6AA |
| Tanım | Z4 Rack G5 3.5" Drive Cage Adapter |
| Tip | Disk Montaj Kit |
| Materyal | Metal |
| Yuvalar | 3.5" slot |
| Uyumluluk | HP Z4 Rack G5 |
| Açıklama | |
| Mini Açıklama | |
| Stok | Sorunuz |
Ürünlere ait özellik ve resimler üreticilerin web sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi amaçlıdır.
Ürün özelliklerinde ve resimlerindeki hatalardan dolayı Eren Bilgi İşlem Elektronik sorumlu tutulamaz.
Üreticilerin ürün özelliklerinde haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.