| Ürün ID | 209246 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ürün Kodu | 681960-001 |
| Tanım | 2.5" HDD Carrier |
| Tip | Disk Montaj Kit |
| Materyal | Plastik |
| Yuvalar | 2x 2.5" slot |
| Uyumluluk | HP Z1 |
| Açıklama | 3.5" slot to 2x 2.5" |
| Mini Açıklama | |
| Stok | var |
| Ürün ID | 209246 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Ürün Kodu | 681960-001 |
| Tanım | 2.5" HDD Carrier |
| Tip | Disk Montaj Kit |
| Materyal | Plastik |
| Yuvalar | 2x 2.5" slot |
| Uyumluluk | HP Z1 |
| Açıklama | 3.5" slot to 2x 2.5" |
| Mini Açıklama | |
| Stok | var |
Ürünlere ait özellik ve resimler üreticilerin web sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi amaçlıdır.
Ürün özelliklerinde ve resimlerindeki hatalardan dolayı Eren Bilgi İşlem Elektronik sorumlu tutulamaz.
Üreticilerin ürün özelliklerinde haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.