| Ürün ID | 213883 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Model | 5TQ76AA |
| Urun | 65W USB-C Auto Adapter |
| Cikis Gücü | 65 watt |
| Ağırlık | 0,15 kg |
| Connector tip | USB Type-C |
| Input Efficiency | |
| Input Frekansi | |
| Çıkış Voltaji | |
| Hold-up time | |
| Boyut | 80 x 43 x 21 mm |
| Açıklama | Cigarette lighter Adapter |
| Uyumluluk | HP Notebook, Tablet, or Phone USB |


