| Ürün ID | 215378 |
|---|---|
| Marka | Ergotron |
| Ürün Kodu | 45-228-026 |
| Ürün Ailesi | MX Wall Monitor Arm (Masa ) |
| Tip | Duvar Tipi |
| Renk | Polished Aluminum |
| Form | monitör/Tv/aio |
| Ergonomi | Pans@base 180° / rotates@extension 360° / pans@monitor 180° |
| Min ~ Max monitör | 15 ~ 42" monitör |
| Ayarlanabilirlik | VESA 75x75 ~ 200x200 ~ 800x400 |
| Vesa MIS-D | 75x75mm, 100x100mm |
| Vesa MIS-E | 200x100mm, 200x200mm |
| Vesa MIS-F | Opsiyonel |
| ileri geri hareket | 42 cm |
| Lift | 13 cm |
| Rotation | 360° |
| Masaüstü | bir masa kelepçesiyle masaya montaj |
| Tilt | 75°arkaya, 5°öne |
| Pivot | Pivot |
| Kablo Kanalı | Kablo gizleyici |
| Taşıma Kapasitesi | 13.6 kg |
| Taşıma seviye | 11 ~ 20 kg |
| Stok | var |
| Aciklama 1 | ops MIS-F (400x200 400x400 600x200 600x400 800x400) mm |





