| Ürün ID | 220385 |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Model | R760xs |
| Kod | NA |
| CPU Aile | Xeon |
| CPU | Silver 4514Y |
| Kasa | Rack |
| CPU adet | 1P/2P |
| Form Faktor | 2U |
| Chipset | Entegre |
| Power Supply | 700w |
| Redundant P/S | redundant P/S |
| Özellik | Server |
| Saat Frekans | 2.0GHz |
| Core, Thread | 16core, 32thread |
| Core filtre | 16core ~ 20core |
| Cache, Transfer Hızı | 30MB cache, 16 UPI |
| Bellek | 32GB |
| Max Bellek | 1TB ECC (16 DIMM) |
| Mevcut Disk | 480GB SSD |
| Depolama Tip | SAS / SATA |
| Disk Yuvası | LFF / SFF |
| GPU | NA |
| DW GPU desteği | NA |
| PCIe x16 adet | 3 PCIe x16 |
| GPU veri yolu | Gen4 |
| DW GPU | NA |
| RAID Kontrol Kartı | NA |
| Ethernet | 2 GbE |
| VGA | onboard VGA |
| USB | 3 USB |
| Garanti | 3 yıl yerinde |
| İndirim | sorunuz |



