| Ürün ID | 220384 |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Model | R7525 |
| Kod | NA |
| CPU Aile | AMD |
| CPU | EPYC 7282 |
| Kasa | Rack |
| CPU adet | 2P/2P |
| Form Faktor | 2U |
| Chipset | Entegre |
| Power Supply | 2400w |
| Redundant P/S | opsiyonel |
| Özellik | GPU Server |
| Saat Frekans | 2.8GHz |
| Core, Thread | 32core, 64thread |
| Core filtre | 24core ~ 48core |
| Cache, Transfer Hızı | 64MB cache |
| Bellek | 16GB |
| Max Bellek | 4TB ECC (32 DIMM) |
| Mevcut Disk | 600GB |
| Depolama Tip | SAS / SATA |
| Disk Yuvası | LFF / SFF |
| GPU | NA |
| DW GPU desteği | 3 DW |
| PCIe x16 adet | 6 PCIe x16 |
| GPU veri yolu | Gen4 |
| DW GPU | 3 - 4 adet |
| RAID Kontrol Kartı | NA |
| Ethernet | 2 GbE |
| VGA | onboard VGA |
| USB | 3 USB |
| Garanti | 3 yıl yerinde |
| İndirim | sorunuz |











