| Ürün ID | 209235 |
|---|---|
| Marka | DELL |
| Ürün Kodu | KF248 |
| Tanım | 2.5" SAS/SATA HDD kızak |
| Tip | Disk Montaj Kit |
| Materyal | Metal+Plastik |
| Yuvalar | 2.5" slot |
| Uyumluluk | DELL server |
| Açıklama | Hot swap slot to 2.5" |
| Mini Açıklama | |
| Stok | Sorunuz |
| Ürün ID | 209235 |
|---|---|
| Marka | DELL |
| Ürün Kodu | KF248 |
| Tanım | 2.5" SAS/SATA HDD kızak |
| Tip | Disk Montaj Kit |
| Materyal | Metal+Plastik |
| Yuvalar | 2.5" slot |
| Uyumluluk | DELL server |
| Açıklama | Hot swap slot to 2.5" |
| Mini Açıklama | |
| Stok | Sorunuz |
Ürünlere ait özellik ve resimler üreticilerin web sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi amaçlıdır.
Ürün özelliklerinde ve resimlerindeki hatalardan dolayı Eren Bilgi İşlem Elektronik sorumlu tutulamaz.
Üreticilerin ürün özelliklerinde haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.