| Ürün ID | 215808 |
|---|---|
| Marka | DELL |
| Ürün Kodu | 0KG7NR |
| Tanım | 2.5" SAS/SATA HDD kızak |
| Tip | Disk Montaj Kit |
| Materyal | Metal+Plastik |
| Yuvalar | 2.5" slot |
| Uyumluluk | Dell R320, R420, R520, R620, R720, R720XD, R820, R920 |
| Açıklama | Hot swap slot to 2.5" |
| Mini Açıklama | |
| Stok | var |


