| Ürün ID | 215688 |
|---|---|
| Marka | DELL |
| Ürün Kodu | 0KG1CH |
| Tanım | 3.5" SAS/SATA HDD kızak |
| Tip | Disk Montaj Kit |
| Materyal | Metal+Plastik |
| Yuvalar | 3.5" slot |
| Uyumluluk | Dell R530 R630 R730 R930 T430 T630 R730XD MD1400 MD3400 |
| Açıklama | Hot swap slot to 3.5" |
| Mini Açıklama | |
| Stok | var |


