| Ürün ID | 216088 |
|---|---|
| Marka | Dark |
| Ürün Kodu | VM200 |
| Ürün Ailesi | Masa Tip LCD Monitör ve TV Kolu |
| Tip | masaüstü |
| Renk | Siyah |
| Form | monitör |
| Ergonomi | |
| Min ~ Max monitör | 13 ~ 30" monitör |
| Ayarlanabilirlik | VESA 100x100 |
| Vesa MIS-D | 75x75mm, 100x100mm |
| Vesa MIS-E | NA |
| Vesa MIS-F | NA |
| ileri geri hareket | 50 cm |
| Lift | 41 cm |
| Rotation | 180° |
| Masaüstü | NA |
| Tilt | 45° arkaya |
| Pivot | Pivot |
| Kablo Kanalı | NA |
| Taşıma Kapasitesi | 16 kg |
| Taşıma seviye | 11 ~ 20 kg |
| Stok | Sorunuz |
| Aciklama 1 |


