| Ürün ID | 222001 |
|---|---|
| Marka | Asus |
| Model | PE2000S |
| Kod | PE2000S |
| CPU Tipi | Intel Core |
| CPU | i3-N305 |
| Hız | 1.80GHz |
| Cache, Transfer Hızı | 6MB cache |
| Core, Thread | 8core, 8thread |
| P-core (gerçek core) | 8 core |
| Uzaktan Yonetim | NA |
| Chipset | Entegre |
| Bellek | 16GB |
| Bellek Tipi | (1x16GB) max: 16GB DDR5 4200MHz |
| DIMM slot | 1 soDIMM |
| SATA Hard Disk | Opsiyonel |
| SSD | Opsiyonel |
| SSD tip | 2.5" |
| SSD Okuma, Yazma | NA |
| Kasa | Mini |
| Fan | Fansız |
| Ekran | Opsiyonel |
| Ekran Tipi | NA |
| GPU | Intel |
| GPU tip | Onboard |
| GPU veriyolu | NA |
| Optik | NA |
| GPU yuvasi | NA |
| Power Supply | 90 watt |
| Wireless | opsiyonel |
| Depolama | 2x M.2, 1x 2.5" |
| Harici I/O port | 6USB-A, 1HDMI, 1DP, 2RJ-45, 2 Jack, 6COM, 1GPIO |
| Seri Port | 6x COM5/COM6 or RS485 ops |
| İşletim Sistemi | Win 11 IoT |
| Ağırlık | 2.45kg |
| Garanti | 2 yıl |
| VESA | NA |


