| Ürün ID | 220630 |
|---|---|
| Marka | AMD |
| Aile | Ryzen |
| Model | R9 9900X3D |
| Saat Frekansı | 4.4 GHz |
| Turbo | 5.5 GHz |
| Silikon | 6nm |
| Cache | 128MB |
| Soket | AM5 |
| Güç | 120 watt |
| Kod Adı | Granite Ridge AM5 |
| Core, Thread | 12core, 24thread |
| P-core (perfomans) | 12 p-core |
| VGA | VGA |
| Max Bellek | 192GB max. |
| Garanti | 2yıl |
| Açıklama | |
| Stok | Sorunuz |




