| Ürün ID | 220632 |
|---|---|
| Marka | AMD |
| Aile | Ryzen |
| Model | R7 9800X3D |
| Saat Frekansı | 4.7 GHz |
| Turbo | 5.2 GHz |
| Silikon | 6nm |
| Cache | 96MB |
| Soket | AM5 |
| Güç | 120 watt |
| Kod Adı | Granite Ridge AM5 |
| Core, Thread | 8core, 16thread |
| P-core (perfomans) | 8 p-core |
| VGA | VGA |
| Max Bellek | 192GB max. |
| Garanti | 2yıl |
| Açıklama | |
| Stok | Sorunuz |




