| Ürün ID | 217998 |
|---|---|
| Marka | AMD |
| Model | EPYC 7713 |
| Saat Frekansi | 2.0 GHz |
| Turbo Frekansı | 3.67 GHz |
| Watt | 225 watt |
| Silikon | 12nm |
| Kod Adı | Milan-X |
| Aile | EPYC 7003 |
| Core, Thread | 64core, 128thread |
| Cache | 256MB cache |
| QPI | NA |
| Uyumluluk | SRV |
| Heatsink / fan | NA |
| Mini Açıklama |
| Ürün ID | 217998 |
|---|---|
| Marka | AMD |
| Model | EPYC 7713 |
| Saat Frekansi | 2.0 GHz |
| Turbo Frekansı | 3.67 GHz |
| Watt | 225 watt |
| Silikon | 12nm |
| Kod Adı | Milan-X |
| Aile | EPYC 7003 |
| Core, Thread | 64core, 128thread |
| Cache | 256MB cache |
| QPI | NA |
| Uyumluluk | SRV |
| Heatsink / fan | NA |
| Mini Açıklama |
Ürünlere ait özellik ve resimler üreticilerin web sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi amaçlıdır.
Ürün özelliklerinde ve resimlerindeki hatalardan dolayı Eren Bilgi İşlem Elektronik sorumlu tutulamaz.
Üreticilerin ürün özelliklerinde haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.