| Ürün ID | 222023 |
|---|---|
| Marka | NZXT |
| Model | F360 |
| Soket | NA |
| Form Faktor | 2U / 6U |
| Tip | Kasa |
| Kod | RF-U36HF-W1 |
| Soğutucu Tip | Fan |
| Materyal | Plastik |
| Fan Tip | |
| CFM (m³/min) | |
| Statik Basınç | |
| Akustik Gürültü | 30 dBA |
| Sogutucu Boyut | |
| Fan Boyut | 360mm x 120mm |
| Derinlik Boyut | 26mm |
| Fan Hızı | 250 rpm |
| Voltaj | 12V |
| Amper | 0.79A |
| Input Power | |
| Pin | 8 Pin |
| Service Life | 60,000 hours |
| Bearing Tip | Fluid Dynamic Bearing |
| Uyumluluk | NA |
| Açıklama | 360 mm Tek Çerçeveli RGB Fan |


