| Ürün ID | 222020 |
|---|---|
| Marka | NZXT |
| Model | F120 |
| Soket | NA |
| Form Faktor | 2U |
| Tip | Kasa |
| Kod | RF-D12TF-W1 |
| Soğutucu Tip | Fan |
| Materyal | Plastik |
| Fan Tip | |
| CFM (m³/min) | |
| Statik Basınç | |
| Akustik Gürültü | 31 dBA |
| Sogutucu Boyut | |
| Fan Boyut | 120mm x 120mm |
| Derinlik Boyut | 25mm |
| Fan Hızı | 300 rpm |
| Voltaj | 12V |
| Amper | 0.13A |
| Input Power | |
| Pin | 4 Pin |
| Service Life | 60,000 hours |
| Bearing Tip | Fluid Dynamic Bearing |
| Uyumluluk | NA |
| Açıklama | RGB Kontrolcülü 3'lü Set Fan |


