| Ürün ID | 220948 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Model | Z2 Tower G1i |
| Kod | B04F2AV |
| CPU Marka | Intel Core |
| CPU | Ultra 5 245 |
| Saat Frekansı | 3.5GHz |
| Turbo Frekansı | 5.1GHz |
| P-core (gerçek core) | 6 core |
| Yönetim Modülü | Remote System Controller |
| Cache | 26MB cache |
| Core, Thread | 14core (6p+8e) / 14thread |
| Uzaktan Yonetim | vPro |
| Chipset | Intel W880 |
| Bellek | 16GB |
| Bellek Tipi | (1x16GB) max: 256GB DDR5 nECC 5600MHz |
| DIMM slot | 4 DIMM |
| SATA Hard Disk | Opsiyonel |
| SSD | 1TB M.2 |
| SSD Okuma, Yazma | |
| Kasa | Rackable MT |
| GPU | nVIDIA Geforce |
| GPU tip | RTX 5070 12GB |
| GPU veriyolu | 192-Bit |
| GPU veriyolu Filtre | ≥ 256 bit |
| Güvenilirlik | MIL-STD-810 |
| ISV Sertifika | ISV |
| Optik | Slim DVDRW |
| Genişleme Slotları | PCIe x16 Gen5, 3PCIe, 3M.2 |
| Power Supply | 1200watt |
| P/S güç filtresi | 800 ~ 1500 watt |
| Depolama | 3.5", M.2 |
| Harici I/O port | 8 USB, USB Type C, Gigabit LAN |
| İşletim Sistemi | Win 11 Pro (Tr/Eng secimli) |
| Ağırlık | 8.6kg |
| Garanti | 3 yıl yerinde |
| Uzaktan Yonetim/Erisim |























