| Ürün ID | 221953 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Model | Z2 SFF G1i |
| Kod | B76SHET |
| CPU Marka | Intel Core |
| CPU | U7-265 |
| Saat Frekansı | 2.4GHz |
| Turbo Frekansı | 5.2GHz |
| P-core (gerçek core) | 8 core |
| Yönetim Modülü | opsiyonel |
| Cache | 30MB cache |
| Core, Thread | 20core (8p+12e), 20thread |
| Uzaktan Yonetim | vPro |
| Chipset | Intel W880 |
| Bellek | 32GB |
| Bellek Tipi | (1x32GB) max: 192GB DDR5 nECC 5600MHz |
| DIMM slot | 4 DIMM |
| SATA Hard Disk | Opsiyonel |
| SSD | 1TB M.2 |
| SSD Okuma, Yazma | |
| Kasa | SFF |
| GPU | nVIDIA Q |
| GPU tip | RTX A1000 8GB |
| GPU veriyolu | 128-Bit |
| GPU veriyolu Filtre | < 256 bit |
| Güvenilirlik | MIL-STD-810 |
| ISV Sertifika | ISV |
| Optik | Slim DVDRW |
| Genişleme Slotları | PCIe x16 Gen5, PCIe, 3M.2 |
| Power Supply | 500watt |
| P/S güç filtresi | 400 ~ 500 watt |
| Depolama | 4x M.2 |
| Harici I/O port | 9USB, 2USB Type C, Gigabit LAN, 2xDP |
| İşletim Sistemi | Win 11 Pro (Tr/Eng secimli) |
| Ağırlık | 8.8kg |
| Garanti | 3 yıl yerinde |
| Uzaktan Yonetim/Erisim |


















