| Ürün ID | 221956 |
|---|---|
| Marka | hP |
| Model | Z2 mini G1i |
| Kod | Kavala |
| CPU Marka | Intel Core |
| CPU | Ultra7 265 |
| Saat Frekansı | 3.9GHz |
| Turbo Frekansı | 5.4GHz |
| P-core (gerçek core) | 8 core |
| Yönetim Modülü | opsiyonel |
| Cache | 30MB cache |
| Core, Thread | 20core (8p+12e), 20thread |
| Uzaktan Yonetim | vPro |
| Chipset | Intel W880 |
| Bellek | 16GB |
| Bellek Tipi | (1x16GB) max: 128GB DDR5 nECC 640000MHz |
| DIMM slot | 2 DIMM |
| SATA Hard Disk | Opsiyonel |
| SSD | 256GB M.2 |
| SSD Okuma, Yazma | |
| Kasa | Mini |
| GPU | nVIDIA Q |
| GPU tip | RTX pro 2000 16GB |
| GPU veriyolu | 128-Bit |
| GPU veriyolu Filtre | < 256 bit |
| Güvenilirlik | MIL-STD-810 |
| ISV Sertifika | ISV |
| Optik | Opsiyonel |
| Genişleme Slotları | PCIe x16 Gen5 |
| Power Supply | 280watt |
| P/S güç filtresi | 250 ~ 450 watt |
| Depolama | 2 M.2 |
| Harici I/O port | 4USB, 2USB Type C, Gigabit LAN, 2xDP |
| İşletim Sistemi | Win 11 Pro (Tr/Eng secimli) |
| Ağırlık | 2.4kg |
| Garanti | 3 yıl yerinde |
| Uzaktan Yonetim/Erisim |


