| Ürün ID | 220949 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Model | Z2 Mini G1a |
| Kod | A74WTAV |
| CPU Marka | AMD Ryzen |
| CPU | AI max+ pro 395 |
| Saat Frekansı | 3.0GHz |
| Turbo Frekansı | 5.1GHz |
| P-core (gerçek core) | 16 core |
| Yönetim Modülü | Remote System Controller |
| Cache | 64MB cache |
| Core, Thread | 16core, 32 threads |
| Uzaktan Yonetim | NA |
| Chipset | entegre |
| Bellek | 128GB |
| Bellek Tipi | (8x16GB) max: 128GB DDR5X 8533MHz |
| DIMM slot | noDIMM |
| SATA Hard Disk | Opsiyonel |
| SSD | 1TB M.2 |
| SSD Okuma, Yazma | |
| Kasa | Mini |
| GPU | AMD |
| GPU tip | Onboard VGA |
| GPU veriyolu | NA |
| GPU veriyolu Filtre | NA |
| Güvenilirlik | MIL-STD-810 |
| ISV Sertifika | ISV |
| Optik | NA |
| Genişleme Slotları | PCIe x2 Gen3, 2 PCIe x4 Gen4 |
| Power Supply | 300watt |
| P/S güç filtresi | 250 ~ 450 watt |
| Depolama | M.2 |
| Harici I/O port | 5 USB, USB Type-C, Gigabit LAN |
| İşletim Sistemi | Linux-ready |
| Ağırlık | 2.3kg |
| Garanti | 3 yıl yerinde |
| Uzaktan Yonetim/Erisim |








