| Ürün ID | 218984 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Model | Z2 G9 |
| Kod | 5F828ES |
| CPU Marka | Intel Core |
| CPU | i7-13700 |
| Saat Frekansı | 2.1GHz |
| Turbo Frekansı | 5.1GHz |
| P-core (gerçek core) | 8 core |
| Yönetim Modülü | opsiyonel |
| Cache | 30MB cache |
| Core, Thread | 16core (8p+8e), 32thread |
| Uzaktan Yonetim | vPro |
| Chipset | Intel W680 |
| Bellek | 16GB |
| Bellek Tipi | (1x16GB) max: 128GB DDR5 nECC 4800MHz |
| DIMM slot | 4 DIMM |
| SATA Hard Disk | 1TB 7200rpm |
| SSD | 512GB M.2 |
| SSD Okuma, Yazma | 6400 MB/s okuma, 3400 MB/s yazma |
| Kasa | Rackable MT |
| GPU | opsiyonel |
| GPU tip | NA |
| GPU veriyolu | NA |
| GPU veriyolu Filtre | NA |
| Güvenilirlik | MIL-STD-810 |
| ISV Sertifika | ISV |
| Optik | Opsiyonel |
| Genişleme Slotları | PCIe x16 Gen4, 3PCIe, 3M.2 |
| Power Supply | 700watt |
| P/S güç filtresi | 700 ~ 750 watt |
| Depolama | 2.5", M.2 |
| Harici I/O port | 10 USB, USB Type C, Gigabit LAN |
| İşletim Sistemi | Win 11 Pro (Tr/Eng secimli) |
| Ağırlık | 6.2kg |
| Garanti | 3 yıl yerinde |
| Uzaktan Yonetim/Erisim |











