| Ürün ID | 221096 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Model | Z1 G1i Tower |
| Kod | B34JSES |
| CPU Marka | Intel Core |
| CPU | Ultra7 265 |
| Saat Frekansı | 2.4GHz |
| Turbo Frekansı | 5.2GHz |
| P-core (gerçek core) | 8 core |
| Yönetim Modülü | NA |
| Cache | 30MB cache |
| Core, Thread | 20core (8p+12e), 20thread |
| Uzaktan Yonetim | vPro |
| Chipset | Intel Q870 |
| Bellek | 32GB |
| Bellek Tipi | (1x32GB) max: 128GB DDR5 nECC 5600MHz |
| DIMM slot | 4 DIMM |
| SATA Hard Disk | Opsiyonel |
| SSD | 1TB M.2 |
| SSD Okuma, Yazma | |
| Kasa | Tower |
| GPU | nVIDIA Geforce |
| GPU tip | RTX 5060 TI 16GB |
| GPU veriyolu | 128-Bit |
| GPU veriyolu Filtre | < 256 bit |
| Güvenilirlik | MIL-STD-810 |
| ISV Sertifika | NA |
| Optik | Opsiyonel |
| Genişleme Slotları | PCIe x16 Gen5, 3PCIe, 3M.2 |
| Power Supply | 500watt |
| P/S güç filtresi | 500 ~ 600 watt |
| Depolama | 2x3.5", M.2 |
| Harici I/O port | 9USB, 2USB Type C, Gigabit LAN, 2xDP, HDMI |
| İşletim Sistemi | Win 11 Pro (Tr/Eng secimli) |
| Ağırlık | 6.25kg |
| Garanti | 3 yıl yerinde |
| Uzaktan Yonetim/Erisim |























