| Ürün ID | 220889 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Model | Z1 G1i Tower |
| Kod | AM5U1AV |
| CPU Marka | Intel Core |
| CPU | Ultra9 285 |
| Saat Frekansı | 2.5GHz |
| Turbo Frekansı | 5.4GHz |
| P-core (gerçek core) | 8 core |
| Yönetim Modülü | NA |
| Cache | 36MB cache |
| Core, Thread | 24core (8p+16e), 24thread |
| Uzaktan Yonetim | vPro |
| Chipset | Intel Q870 |
| Bellek | 16GB |
| Bellek Tipi | (1x16GB) max: 128GB DDR5 nECC 5600MHz |
| DIMM slot | 4 DIMM |
| SATA Hard Disk | Opsiyonel |
| SSD | 1TB M.2 |
| SSD Okuma, Yazma | |
| Kasa | Tower |
| GPU | nVIDIA Q |
| GPU tip | RTX A1000 8GB |
| GPU veriyolu | 128-Bit |
| GPU veriyolu Filtre | < 256 bit |
| Güvenilirlik | MIL-STD-810 |
| ISV Sertifika | NA |
| Optik | Opsiyonel |
| Genişleme Slotları | PCIe x16 Gen5, 3PCIe, 3M.2 |
| Power Supply | 500watt |
| P/S güç filtresi | 500 ~ 600 watt |
| Depolama | 2x3.5", M.2 |
| Harici I/O port | 9USB, 2USB Type C, Gigabit LAN, 2xDP, HDMI |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ağırlık | 6.25kg |
| Garanti | 3 yıl yerinde |
| Uzaktan Yonetim/Erisim |






