| Ürün ID | 208718 |
|---|---|
| Marka | HP |
| Model | 535588-001 |
| Soket | LGA1366 |
| Form Faktor | 4U |
| Tip | CPU |
| Kod | |
| Soğutucu Tip | Heatsink ve Fan |
| Materyal | Bakır |
| Fan Tip | |
| CFM (m³/min) | |
| Statik Basınç | |
| Akustik Gürültü | 27 dBA |
| Sogutucu Boyut | 85mm x 80mm x 110mm |
| Fan Boyut | 80mm x 80mm |
| Derinlik Boyut | 15mm |
| Fan Hızı | 1600 rpm |
| Voltaj | 12V |
| Amper | 1.68 A |
| Input Power | |
| Pin | 5 Pin |
| Service Life | |
| Bearing Tip | |
| Uyumluluk | HP Z600, Z800 |
| Açıklama | High Performance |


